پایه اول 

با توجه به ورود کودکان به محیط مدرسه و ایجاد دلگرمی و آرامش دانش آموزان پایه اول کلاس های بزرگ و زیبا با رنگ های شاد و تزئینات خلاقانه درزمینه های درسی و آموزشی در نظر گرفته شده است .
آموزگاران متعهد و کار آزموده سعی دارند با استـفاده از روش های متنوع همراه با بازی و قـصه و اشـعارکوتاه و ابراز کمـک آموزشی دست ساز خود تدریس مفیدو مفرح داشته باشند .
استفاده ار تخته های هوشمند نیز به این امر کمک شایانی می کند .تکالیف آموزشی در حجم کم و به صورت مهارت محور و برای تثبیت یادگیری به عهده دانش آموزان قرار می گیرد .
 با توجه به اینکه آموزش کودکان ارتباط مستقیمی به تعامل بین خانه و مدرسه دارد کتاب های کار تالیف همکاران در اختیار خانواده قرار می گیرد که هم اولیاء گرامی در جریان آموزش قرار بگیرند و هم دانش آموزان تکالیف داده شده را به راحتی انجام دهند .
برای تنوع در آموزش و هم چنین فراگیری مهارت های زندگی ساعات فوق برنامه ای هم دارند که شامل کلاس رباتیک ، کلاس های نقاشی ، کلاس خط ، کلاس پرلز (توسعه سواد خواندن ) می باشد .
لازم به ذکر است که این موارد با توجه به شرایط خاص (ویروس کرونا ) اندکی تغییر می کند که آموزش ها کاملا غیر حضوری به صورت آنلاین در محیط اسکای روم، شبکه های اجتماعی شاد و واتساپ تشکیل می شود .
ضمنا تمامی نشانه ها به صورت فیلم در قالب دی وی دی برای تکرار و تمرین بیشتر اختیار دانش آموزان قرار می گیرد .

گالری تصاویر فعالیت های پایه اول

تدریس آموزگاران پایه اول