کلاس چهارم استاد باغچه بان

آموزگار : سرکار خانم رضایی

♦ دانش آموزان کلاس خوش اخلاق، خلاق، کوشا و دارای معلمی صبور و مهربان هستند.

 آموزش های این کلاس با روش های نوین تدریس شده و شامل دست ورزی ها و بازی های جالب بوده تا درس برای دانش آموزان جذاب تر شود و هم چنین با استفاده از تکالیف مهارت محور سعی در تفهیم بیشتر دروس شده است.

این کلاس 21 نفری دارای فضایی صمیمی و پر شور است و تمامی بچه ها در آن نظرات و پشنهادات خود را ارائه می کنند .

 کلاس دارای نمایشگاه کوچکی از دست ساخته ها و کاردستی های دانش آموزان است.

یک زنگ فبک(فلسفه برای کودکان یا P4C) که یک کلاس اندیشه ورزی و تمرین و تقویت تفکر انتقادی ، خلاقانه و مراقبتی است.در این کلاس که به شکل یک حلقه کندوکاو تشکیل می شود با خواندن داستان های خاص ، تماشای یک انیمیشن  یا فیلم کوتاه خاص یا طرح پرسش های بنیادین یا پاسخ باز و یا طرح یک مشکل و دغدغه فکری بچه ها به بحث و گفتگو درباره آن می پردازند. البته گفتگوی منطقی و با استدلال که کمک می کند بچه ها بتوانند در هر جایی نظر خود را با دلیل و آرامش و واضح در مورد موضوعی مطرح کنند.

♦ بچه های این کلاس یک زنگ ریاضی تکمیلی دارند که به کمک معلم خود به حل تمرینات بیشتر و یا تقویت ضعف های پایه پایین تر می پردازند

  یک زنگ آرمایشگاه دارند که در محل آزمایشگاه در جهت تعمیق و نهادینه شدن آموخته ها به آزمایش می پردازند.

یک زنگ پرلز(PIRLS) یا همان توسعه سواد خواندن دارند که بسیار به بچه ها کمک می کند تا درک مطلب شان را بالا ببرند و سواد خواندن و درک کردن شان را تقویت کنند. در این کلاس توجه به تقویت چهار پارامتر تمرکز، درک مطلب ، استنباط و ارزیابی از اهمیت بالایی برخوردار است.

و اما در زنگ ورزش هم که از مربیان متخصص در این زمینه کمک می گیرند ، بازی های دبستانی ، آمادگی جسمانی ،اخلاق جوانمردانه ورزشی ، مشارکت در کار گروهی ومهارت ورزشی را فرا می گیرند و جسم و روحشان را برای یک شهروند سالم شدن تقویت می کنند.

گالری تصاویر فعالیت های کلاس چهارم استاد باغچه بان