کلاس سوم دکتر حسابی

آموزگار : سرکار خانم خزاعی

♦ در کلاس سعی بر این است که ارتباط دوستانه و صمیمی بین معلم و دانش آموزان باشد. کلاس شاد و زیباست. یک تابلو تشویقی در کلاس نصب شده که پر از ستاره های تشویقی فعالیت های شاگردان است.

دانش آموزان بسیار مهربان و با اخلاق هستند، در فعالیت های کلاسی شرکت می کنند و در گروه های مختلفی برای یادگیری مطالب و ارائه مطالب تقسیم بندی شده اند.

تخته هوشمند کلاس به درس ریاضی معلم خیلی کمک می کند و دانش آموزان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند و فیلم های آموزشی ببینند و حتی آزمون های گروهی بدهند.

گاهی اوقات دانش آموزان از معلم درس می پرسند و از این کار لذت می برند و گاهی مطالب جدید را خودشان داوطلبانه تدریس می کنند.

♦ از بازی های مختلف برای یادگیری ضرب لذت می بریم.

بچه های این کلاس یک زنگ رباتیک دارند که به کمک مربی خود که متخصص کامپیوتر و الکترونیک است ، مهارت های دست ورزی و خلاقیت شان را تقویت می کنند. و ذهن خود را برای مواجه شدن با مسائل پیچیده تر آماده می کنند.

 یک زنگ هم نقاشی دارند که با کمک مربی مختصص خود  سعی می کنند استعداد و ذوق هنری خود را شکوفا کنند.

یک زنگ پرلز یا همان توسعه سواد خواندن دارند که بسیار به بچه ها کمک می کند تا درک مطلب شان را بالا ببرند و سواد خواندن و درک کردن شان را تقویت کنند. در این کلاس توجه به تقویت چهار پارامتر تمرکز، درک مطلب ، استنباط و ارزیابی از اهمیت بالایی برخوردار است.

و اما در زنگ ورزش هم که از مربیان متخصص در این زمینه کمک می گیرند ، بازی های دبستانی ، آمادگی جسمانی ،اخلاق جوانمردانه ورزشی ، مشارکت در کار گروهی ومهارت ورزشی را فرا می گیرند و جسم و روحشان را برای یک شهروند سالم شدن تقویت می کنند.

گالری تصاویر فعالیت های کلاس سوم دکتر حسابی

برنامه هفتگی کلاس سوم دکتر حسابی